Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma - 9:00 - 18:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00
DR.ILHAN AYDIN

DÜŞÜNCELER

<
DR.ILHAN AYDIN

DÜŞÜNCELER

3 aydır çektiğim makatta kanama ve şişlik sıkıntısı ile öneri üzerine başvurduğum hocama kısa sürede tüm sıkıntılarımdan beni kurtardığı için sonsuz teşekküler
Özge İşçican
öğrenci
4 senedir devam eden şikayetlerim sonrasında sıkıntılarımı tamamen ortadan kaldıran hocama çok teşekkürler.
Tarık Yıldız
Serbest Meslek
Yaklaşık 20 senedir giderek artan göbek fıtığı sıkıntımı bana verdiği güven sonrasında amleiyat olarak sona erdiren doktorumdan allah razı olsun. Bana gösterdiği ilgi için ayrıca teşekkürler.
Nejdet Özbeyli
Serbest Meslek
Genç yaşımda karşılaştığım ve çok ciddi sıkıntılar yaşadığım karaciğer rahatsızlığım dolayısıyla tanıştığım ve şimdi bir abi kadar sevdiğim doktoruma sıkılmadan bıkmadan benimle uğraşarak iyi olmama vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum. Hala onu her konuda rahatsız ettiğim içinde hakkını helal etmesini istiyorum. Tekrar sağol ABİ.
Levent Geçer
Serbest Meslek
Keşanda çalıştığım hastaneye geldiğinde tanıştım kendisiyle. Sağlık sektörünün içinde olan biri olarak bana verdiği güven sonrasında babamı gönül rahatlığı ile kendisine emanet ettim. Bana yanılmadığımı gösterdiği için yakışıklı hocama çok teşekkürler. Sizi kaybettik ama inşallah en yakın zamanda tekrar bu hastanede görürüz. Sizinle çalışmakta çok güzeldi.
İsmail Karagül
Serbest Meslek

ONLINE OLARAK RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

Randevu alma işleminden kısa bir süre sonra size döneceğiz,